ورود و عضویت
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
×

بهترین گردوی جهان

هفت مغز
۲۵ دی ۱۴۰۰
بهترین گردوی جهان

این سوال که بهترین گردوی جهان کدام میباشد، یکی از پرسش‌های مهم و پر تکراری است که وقت خریدن گردو افراد بسیاری را به خود درگیر می‌کند. بهترین گردو قطعا از بهترین درخت و درنتیجه بهترین نهال حاصل می‌شود. در این مقاله به این سوال برای همیشه پاسخ خواهیم داد و به دغدغه هایی که در ذهنتان وجود دارند خاتمه خواهیم بخشید. تا آخر این مطلب همراه سایت هفت مغز باشید که جواب دانه دانه سوالاتتان در این باره را دریافت کنید.

بهترین گردوی جهان

از نکته های حائز اهمیت که در هنگام خریدن  گردو باید به آن توجه کنید، این است که از بهترین درخت گردو باشد. بهترین درخت گردو برای آنی است که با منطقه خود تناسب داشته باشد و از کیفیت بالایی برخوردار باشد. همین نکته می‌تواند جواب همه سوالاتی باشد که در ذهنتان وجود دارد.

درخت گردو کانادایی ارغوان

درخت گردو کانادایی ارغوان ویژگی‌های زیادی دارد که آنرا در صدر کیفیت میان درختان گردو قرار میدهد می‌توان گفت بهترین گردوی جهان متعلق به این درخت است. این نهال گردو با مناطقی که دارای ارتفاع ۰ تا ۲۵۰۰ متر از سطح دریا هستند متناسب ست و عالی ترین عملکرد را در مکان‌هایی با این ارتفاع دارد. این درخت گردو پربار، زود بازده، خود گرده افشان، دیر برگده و دیر خزان در پاییز میباشد. درنتیجه مغز این درخت گردو بسیار بسیار مرغوب و دارای باکیفیت بسیاری بالایی است. به طوری که درصد مغز آن بالای ۶۵ میباشد.

درخت گردو ژنوتیپ برتر

درخت و نهال گردوی ژنوتیپ، همه آن خصوصیاتی که یک درخت گردو باید داشته باشد تا یکی درختان دارای بهترین گردوی جهان باشد را به طور کامل در خود دارد. این درخت گردو در مناطقی دارای ارتفاع ۰ تا ۲۵۰۰ متری می‌کارند. از ویژگی‌های این درخت گردو می‌توانیم به باردهی زیاد، زودبازدهی، خود گرده افشان بودن و دیربرگدهی را نام ببریم. همچنین این درخت دربرابر سرما مقاوم است. درنتیجه مغز گردوی این درخت بسیار مرغوب بوده و بالای ۶۰ محصول می‌دهد.

نهال گردو چندلر پیوندی

درخت گردوی چندلر پیوندی نوعی دیگر از انواع با کیفیت ترین درخت های گردو در ایران میباشد. این درخت را در ارتفاعالت ۰ تا ۱۵۰۰ متری می‌کارند. این درخت بسیار زودبازده،و پربار میباشد و نیاز به گرده افشان دارد. درنتیجه مغز گردوی درخت چندلر درشت، مرغوب و با کیفیت است و بیش از ۶۰ درصد مغر دهی دارد.

درخت گردو فرنور پیوندی

درخت گردو فرنور یک درخت گردو فرانسوی بوده و به‌عنوان یکی از انواع بهترین گردوها شناخته می‌شود. میان درخت های گردو، می‌توان گردوی این درخت را به عنوان موردی از موارد موجود در لیست بهترین گردوی جهان جای داد. کاشت این درخت در مناطق سردسیری انجام می‌شود. این نوع درخت جهت کاشت ارتفاعات ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ متر مناسب بوده و در این اماکن بازدهی بسیار بهتری دارد. این درخت بسیار زودبازده، پربار، دیربرگرده و دیر خزان میباشد. به گرده افشان نیازمند است.

بهترین درخت و گردو در جهان

به طور کلی ورودهای درخت چندلر و درخت گردو فرنور جزو موارد تجاری روز دنیا بوده و به‌عنوان بهترین گردوی جهان شناخته می‌شوند. برترین نهالستان‌ها اقدام به رشد و پرورش این نوع نهال ها کرده اند. همچنین این دو درخت را با یکدیگر پیوند داده و موفق شده اند قیمت محصول این درختان را را تا حد زیادی کاهش دهند.

بهترین گردو در ایران

در ایران، نهالستان‌های بسیاری انواع مختلفی از گردو تولید کرده و باکیفیت‌ بالا روانه بازار می‌کنند به صورتی که هر یک از ویژگی‌های مهم بهترین گردوهای جهان را در خود داشته باشند.به طور کلی، گردو کانادایی، گردو ژنوتیپ تیپ ۷، گردو چندلر پیوندی، گردو فرنور پیوندی از بهترین انواع گردو موجود در ایران می‌باشند.

جمع‌بندی

با توجه به مطالبی که در این که مقاله بیان و بررسی کردیم، بر اساس اصلی ترین دغدغه هایی که مشتریان در شناخت و خرید بهترین گردوی جهان دارند، به این نتیجه رسیدیم که بهترین نهال گردو نهالی است که متناسب با منطقه خود رشد داده شود. مرغوب ترین نژاد درخت گردو آنی است که متناسب ‌ترین باشد، هرچند که بعضی از درخت های گردو کیفیت بیشتری دارند، برای مثال نهال گرد کانادایی، نهال گردو ژنوتیپ، نهال گردو چندلر پیوندی و همچنین نهال گردو فرنور پیوندی که قادر هستید اینها را جهت کاشت و برداشت بهترین گردو ها انتخاب کنید. اگر قصد خرید گردو را دارید، کافی است با مشاوران سایت هفت مغز در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه به بهترین شکل راهنمایی کنند و بتوانید بهترین گردو را خریداری کنیدو از خواص مغز گردو بهره مند شوید. همکاران ما بهترین گردو ها را برای شما در سراسر کشور ارسال می‌کنند.

منبع : chileanwalnuts.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
پشتیبانی آنلاین فروش
پشتیبانی آنلاین فروش
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • تصویر
 • SKU
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • Availability
 • Add to cart
 • توضیح
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
مقایسه